Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

 

0

 

    Zbliżający się koniec roku szkolnego to dobry czas na podsumowanie całorcznej pracy i podziekowań dla tych uczniów, którzy w tym roku rozsławiali Naszą szkołę w Polsce, powiecie i gminie, a także uzyskiwali sukcesy w szkole.

Przedstwiamy osiągnięcia uczniów w konkursach i zawodach.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH I ZAWODACH SPORTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2016 / 2017:

Konkursy Kuratoryjne

  • dla szkół podstawowych

Lp.

Konkurs

Etap szkolny - ilość uczniów biorących udział 

1.

Matematyczny

2.

Biblijny

7

3.

Języka angielskiego

10

Razem

  • dla gimnazjum

Lp.

Konkurs

Etap szkolny - ilość uczniów biorących udział

Etap rejonowy - inię i nazwisko ucznia w tym etapie

1.

Języka polskiego

6

 

2.

Matematyczny

3

 

3.

Biblijny

7

Natalia Matras

4.

Chemiczny

5

 

5.

Biologiczny

3

6.

Języka niemieckiego

2

7.

Historyczny

3

8.

Fizyki

2

Razem

31

Inne konkursy przedmiotowe i tematyczne

  • dla szkół podstawowych

Lp.

Konkurs

Osiągnięte wyniki

1.

Gminny konkurs Recytatorski klas 0-III

„Śmieszne wierszyki łamiące dzieciom języki”

Nikola Janiczek, klasa I – wyróżnienie

Paulina Rogóż, klasa II - wyróżnienie

2.

Gminny Konkurs Recytatorski

„Pierścień Św. Kingi”

Wiktoria Kępa, klasa II - II miejsce

Bartłomiej Krawczyk, klasa IV – III miejsce

3.

Gminny Konkurs Recytatorski uczniów klas III i VI

"XVI Przegląd Twórczości Poetów Ziemi Żegocińskiej”

Wiktoria Kępa, klasa III – II miejsce

Łucja Krawczyk, klasa III – II miejsce

4.

Gminny konkurs ortograficzny klas II i III

Aleksandra Janikowska, klasa III – mistrz

Paulina Rogóż, klasa II – III miejsce

5.

XV Gminny Konkurs Matematyczny

Bartłomiej Krawczyk, klasa IV – wicemistrz

Aleksandra Kokoszka, klasa V - mistrz

6.

Konkurs BRD

Konrad Kornaś – zwycięzca eliminacji szkolnych

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Jakub Wątroba, klasa IV - 3 miejsce w gminnym etapie

  • dla gimnazjum

Lp.

Konkurs

Osiągnięte wyniki

1.

Konkurs BRD

Adrian Krawczyk, klasa III – zwycięzca eliminacji szkolnych

Mateusz Krzyżak , klasa III

2.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Wiktor Kepa, klasa III - 1 miejsce w gminnym etapie

3.

Powiatowym Turnieju Rekreacyjnym Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w konkurencji strażacki tor przeszkód

Przemysław Szewczyk, klasa III

Adrian Krawczyk, klasa III

Jakub Pasionek, klasa II

Marcin Cichoń, klasa I

Jakub Kępa, klasa I

Wojciech  Kwaśniowski,  klasa I – II miejsce

4.

Powiatowym Turnieju Rekreacyjnym Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w konkurencji piłka nożna .

Przemysław Szewczyk, klasa III

Adrian Krawczyk, klasa III 

Jakub Pasionek, klasa II

Marcin Cichoń, klasa I

Jakub Kępa, klasa I

Wojciech  Kwaśniowski, klasa I

Piotr  Kwaśniowski, klasa I 

W gminnym etapie tego konkursu

Jakub Stach, klasa I

Wiktor Kępa, klasa III – III miejsce

Konkursy plastyczne i muzyczne

  • szkoła podstawowa i gimnazjum

L.p.

Konkursu

Osiągnięte wyniki

1.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny:

„Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi”

Amelia Krawczyk, klasa IV – III miejsce

Anita Walicka, klasa IV – wyróżnienie

2.

Małopolski Konkurs Plastyczny:

„ Papież tolerancji- pielgrzymki Jana Pawła II”

Emilia Szkarłat,klasa III - I miejsce

Julia Kukla, klasa III - I miejsce

Anita Walicka, klasa IV - I miejsce

Łucja Krawczyk, klasa III - III miejsce

Wiktoria Kępa, klasa III - III miejsce

Julia Furtak, klasa III - III miejsce

3.

XVI Wojewódzki Konkurs

Literacko-Plastyczny: „ Jan Paweł II–

Patron najgodniejszy”

Oliwia Furtak, klasa V - Wyróżnienie

Weronika Piech, klasa VI - Wyróżnienie

4.

Powiatowy Konkurs Plastyczny

"Czesław Janczarski dzieciom".

Julia Kukla, klasa III - III miejsce

Anita Walicka, klasa IV - Wyróżnienie

5.

Gminny Konkurs plastyczny

Błogosławieni Miłosierni"

Amelia Steczko, klasa II - II miejsce

Zuzanna Jawień, klasa III -   III miejsce

Oliwier Mróz, klasa I - Wyróżnienie

6.

Gminny

Plastyczny Konkurs Wielkanocny

a) w kategorii: Pisanka wielkanocna

Julia Kukla, klasa III - I miejsce

Zuzanna Jawień, klasa III - I miejsce

Michał Krzyżak, klasa VI - I miejsce

Julia Blitek, klasa I -  II miejsce

Kamila Pasionek, klasa II - II miejsce

Wiktoria Guzik, klasa VI -  II miejsce

Julia Szmyd, klasa V - II miejsce

Michał Szewczyk, klasa I - III miejsce

Julia Furtak, klasa III - III miejsce

Zuzanna Zelek, klasa IV - Wyróżnienie

Anita  Walicka, klasa IV -  Wyróżnienie
b) w kategorii: Kartka wielkanocna

 Julia Furtak, klasa III - I miejsce
Oliwia Furtak, klasa V -  I miejsce

7.

Powiatowy konkurs Kolęd i Pastorałek

Konrad Florek, klasa I – I miejsce

Julia Szmyd, klasa V – I miejsce

Martyna Kępa, klasa IV – II miejsce

8.

Gminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Julia Szmyd, klasa V – I miejsce

9.

Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej

Konrad Florek, klasa I  - laureat

Jakub Kępa, klsa Ig – laureat

Bartłomiej Kępa, klasa IIIg - laureat

Zawody sportowe

  • szkoła podstawowa

Lp.

Osiągnięte wyniki

Skład drużyny

1.

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Halowej Piłce Nożnej

Kacper Stokłosa, Sebastian Żołna, Michał Krzyżak, Wiktor Olszewski, Piotr Grabski, Kamil Stach, Mateusz Filipek, Piotr Piech, Jakub Stawarz

2.

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej na Orliku

Kacper Stokłosa, Sebastian Żołna, Michał Krzyżak, Wiktor Olszewski, Piotr Grabski, Kamil Stach, Mateusz Filipek, Piotr Piech, Jakub Stawarz

3.

III miejsce w Zawodach Powiatowych w Piłce Nożnej

Kacper Stokłosa, Sebastian Żołna, Michał Krzyżak, Wiktor Olszewski, Piotr Grabski, Kamil Stach, Mateusz Filipek, Piotr Piech, Jakub Stawarz

  • gimnazjum

Lp.

Osiągnięte wyniki

Skład drużyny

1.

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej na Orliku

Adrian Krawczyk, Mateusz Krzyżak, Jakub Hejmo, Przemysław Szewczyk, Jakub Pasionek, Wojciech Kwaśniowski, Piotr Kwaśniowski, Jakub Kępa, Marcin Cichoń, Kacper Mazankiweicz

2.

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w Halowej Piłce Nożnej

Adrian Krawczyk, Mateusz Krzyżak, Jakub Hejmo, Przemysław Szewczyk, Jakub Pasionek, Wojciech Kwaśniowski, Piotr Kwaśniowski, Jakub Kępa, Marcin Cichoń, Kacper Mazankiweicz

3.

II miejsce w Gminnych Zawodach w Piłce Ręcznej chłopców

Mateusz Krzyżak, Adrian Krawczyk, Wiktor Kępa, Łukasz Mida, Jakub Pasionek, Dawid Bujak, Hubert Majówka, Piotr Juszczyk, Kacper Mazankiewicz

4.

II miejsce w Gminnych Zawodach w Piłce Ręcznej dziewcząt

Patrycja Mączka, Paulina Ptak, Klaudia Stach, Julia Grabiasz, Wiktoria Piech, Weronika Krawczyk, Andżelika Owsianka, Dąbrówka Dudek, Sylwia Styczeń, Natalia Matras, Alicja Dudek, Patrycja Pączek, Joanna Kukla

5.

Międzyszkolny Memoriał Im. Stanisława Budzyna w Piłce Nożnej:

Klasa I - I miejsce

Klasa II – I miejsce

Klasa I – Jakub Kepam Damian Rosiek, Marcin Cichoń, Piotr Kwaśniowski, Wojciech Kwaśniowski, Kacper mazankewicz, Adrian Krawczyk

Klasa II – Jakub Pasionek, Dawid Bujak, Hubert Majówka, Karol Majchrzak, Piotrr Juszczyk, Karol Fasuga

Uczestnicy X edycji  Małopolskiego Projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia ” realizujących projekt p.t. „Pomyśl także sercem”

   1. Dominika Wróbel - klasa I G

  2. Martyna Dziedzic

  1. Patrycja Mączka
  2. Sylwia Krawczyk– klasa II G
  3. Weronika Krawczyk
  4. Paulina Ptak
  5. Klaudia Adamczyk
  6. Aleksandra Kwaśniowska – klasa III G
  7. Wiktoria Wrona
  8.  Dąbrówka Dudek
  9.  Natalia Matras
  10.  Ewa Stabrawa
  11.  Patrycja Pączek
  12.  Natalia Stach
  13. Wiktor Kępa
  14. Weronika Smaga
  15.  Joanna Kukla
  16.  Sylwia Styczeń
  17.  Alicja Dudek
  18. Adrian Krawczy

 

1 2 3
 Zwycięzcy szkolnego  kokursu czytelniczego!  Zwycięzcy konkursu czytelniczego klas I-III SP!  Dama i dżentelmen roku 2016/2017
4 5 6
 Sukces w konkursach kuratoryjnych!  Sukcesy w konkursach wiedzy!  Sukcesy w konkursach artystycznych!
 7  8  9
 Sukcesy sportowe!  Sukcesy Drużyn Pożarniczych! 
 10  11  12
 Członkowie grupy "Łakta" kończący szkołę!  Szkolny Zespół Wolontariatu w tym roku szkolnym!  Samorząd Uczniowski kończący kadencję!