Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Edycja VII

ROK SZKOLNY 2013/2014

VII edycja

Hasło edycji: „ POPATRZ I OTWÓRZ SERCE”
Opiekunowie: Pani Wiesława Kruczyńska – Stary i Siostra Barbara Białas

     Wolontariusze: odwiedzali osoby chore i samotne z terenu Łąkty Górnej i Łąkty Dolnej, zorganizowali zbiórkę dla dzieci z Czarnego Boru na Litwie, zbierali plastikowe nakrętki ze sprzedaży, których dochód jest przeznaczony na zakup sprzętu dla niepełnosprawnych dzieci, korespondowali z samotnymi dziećmi z sierocińca znajdującego się w Kasisi w Zambii, brali udział w zbiórce środków dla ubogiej młodzieży w Dniu Papieskim z przeznaczeniem dla Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia", zebrali jałmużnę wielkopostną, pomagali w nauce swoim koleżankom i kolegom nieradzącym sobie w nauce z rożnych przyczyn (często niezależnych od nich), zbierali stare komórki oraz znaczki pocztowe dla palotyńskiej fundacji misyjnej ,,Salvatti" oraz włączyli się w ogólnopolski projekt "Szlachetna Paczka"

     W tej edycji  grupa wolontariuszy z Gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Łąkcie Górnej odniosła znakomity sukces, zdobywając wraz z czterema innymi placówkami oświatowymi Nagrodę Główną w małopolskim finale siódmej edycji projektu "Mieć wyobraźnię miłosierdzia".

       4 grudnia 2013 roku w Filharmonii Krakowskiej odbyło się podsumowanie VII edycji projektu "Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia". W nagrodę cała grupa pojechała na 10- dniową wycieczkę – pielgrzymkę do Włoch. W grupie pracowało 20 osób.

Data dodania: 2021-10-22 18:37:07
Data edycji: 2021-10-22 20:33:04
Ilość wyświetleń: 492

“Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć”

Jan Paweł II
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej