Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Sukcesy artystyczne

ROK SZKOLNY 2020/ 2021

Powiatowy Konkurs Plastyczny Online- „ Moja Choinka”

Kacper Mróz- kl.I SP

Julia Blitek – kl. V SP

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

Powiatowym Konkurs Plastyczny „ Kolaż”

Szymon Krawczyk- kl. III SP

I MIEJSCE

Powiatowy Konkurs Plastyczny Online- „ Selfie z wiosną”

Michalina Marmuzek- kl. I SP

WYRÓŻNIENIE

ROK SZKOLNY 2018/ 2019

X Jubileuszowy Przegląd Artystyczny Młodzieży w Gdowie

Leon Steczko- kl. III G

III MIEJSCE

Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Bocheńszczyzna – moja Mała Ojczyzna”

z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Kalina Kukla- kl. II SP

Laura Krawczyk- kl. II SP

Aleksandra Krawczyk- kl. I SP

II MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE 

ROK SZKOLNY 2017/ 2018

IX Przegląd Artystyczny Młodzieży CK-art w Gdowie

Klaudia Adamczyk – kl. III G

Zofia Kuśnierz-kl. II G

Justyna Janas- kl. VII SP

III MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Najładniejsza zakładka do książki z elementami promującymi nasz powiat”.

Anita Walicka- kl. V

WYRÓŻNIENIE

VI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Dzieckiem być…”: „Płynie Wisła, płynie…”

Justyna Janas – kl. VII SP

ETAP WOJEWÓDZKI

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Współczesny mały i duży Patriota”

Justyna Janas- kl. VII SP

Klaudia Adamczyk- kl. II G

Julia Grabiasz- kl. II G

IV MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

Powiatowy Konkursu Plastyczny „Baw się kolorem – zostań ilustratorem

Anna Łowczowska- kl. II SP

Julia Blitek- kl. II SP

Karol Ptak- kl. II SP

Anita Walicka- kl. V

II MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

VII Wojewódzki Konkurs Multimedialny Paint- „Jan Paweł II- Patron Najgodniejszy”

Piotr Majchrzak- kl. VI

I MIEJSCE

Wojewódzki Konkurs Historyczno- Plastyczny „Wiara i wolność. Konfederacja barska na ziemi krakowskiej – szlakiem walk o niepodległość w latach 1768-1772

Zofia Kuśnierz- klasa II G

Oliwia Furtak- Klasa VI SP

Weronika Piech- Klasa VII SP

Justyna Janas- klasa VII SP

Katarzyna Golemiec- Klasa VII SP

Kamila Mida- Klasa VI SP

Dziedzic Karolina- Klasa VI SP

Ptak Natalia- Klasa VII SP

Wiktor Olszewski- Klasa VII SP

Magdalena Adamczyk- Klasa VI SP

Aleksandra Kokoszka- klasa VI SP

Wojciech Guzik- Klasa V SP

LAUREACI

ROK SZKOLNY 2016/ 2017

XVI Wojewódzki Konkurs „Jan Paweł II – Patron Najgodniejszy”

Oliwia Furtak- kl. V

Weronika Piech- kl. VI

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

Małopolski Konkurs Plastyczny-

Papież tolerancji – pielgrzymki Jana Pawła II”

Julia Kukla i Emilia Szkarłat- klasa III SP

Anita Walicka- klasa IV SP

Julia Furtak, Wiktoria Kępa i Łucja Krawczyk- klasa III SP

I MIEJSCE

I MIEJSCE

III MIEJSCE

XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem: „Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi”

Amelia Krawczyk -kl. IV

Anita Walicka- kl. IV

III MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

XII Powiatowy Konkurs  Plastyczno - Literacki "Czesław Janczarski dzieciom".

Julia Kukla- kl. III SP

Anita Walicka- kl. IV SP

III MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

ROK SZKOLNY 2014/ 2015

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny” Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi".

Aleksandra Janikowska – kl. I SP

Adrian Krawczyk – kl. V SP

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

Międzypowiatowy VI Przegląd Artystyczny Młodzieży w Gdowie

Izabela Dudek- kl. III G

II MIEJSCE

ROK SZKOLNY 2013/2014

Międzypowiatowy V Przegląd Artystyczny Młodzieży w Gdowie

Izabela Dudek – kl.IIG

Maria Krawczyk – kl.IIIG

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

ROK SZKOLNY 2012/2013

Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic zlego nie zrobi nikomu”

Izabela Dudek – kl.IG

II MIEJSCE
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Maskotka 116111”
Wiktoria Piech – kl.IVSP II MIEJSCE
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Patron Najgodniejszy”
Przemysław Jawień – kl.ISP NAGRODA
Powiatowy Konkurs Plastyczny  „Nie pal przy mnie proszę”
Sebastian Grabiasz – kl.IISP III MIEJSCE
ROK SZKOLNY 2011/2012
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Architektura krajobrazu i budownictwo. Ciekawe miejsca, mój przyszły zawod widziany moimi oczami”

Paweł Rosiek – kl.IG

I MIEJSCE

Ogólnopolski Konkurs Doodle 4 Google „Pozdrowienia z Polski”

Sylwia Krawczyk – kl.IIISP

Dawid Bujak – kl.IIISP

SZCZEGÓLNE WYRÓZNIENIE

WYRÓŻNIENIE

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny –

„Historia Polski w obrazach – oczami dzieci  młodzieży”

Paulina Mucha – kl.IIG

Jakub Pasionek- klasa II SP

Anna Augustyn- klasa III SP

Izabela Dudek- klasa V SP

Mateusz Stary- Klasa V SP

Wiktoria Kamionka- klasa VI SP

LAUREACI

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny –

„Historia Polski w obrazach – oczami dzieci  młodzieży”

 Jakub Pasionek – kl.IISP

Anna Augustyn – kl.IIISP

Izabela Dudek – kl.VSP

Mateusz Stary – kl.VSP

Wiktoria Kamionka – kl.VISP

LAUREACI
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Plakat promujący lokalny zabytek”

Agnieszka Krawczyk – kl.VSP

Gabriela Pączek – kl.VSP

II MIEJSCE

 

 

 

ROK SZKOLNY 2009/2010
Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Energia elektryczna wokół nas”

Sara Szewczyk – kl.IG

Magdalena Krawczyk – kl.IIG

III MIEJSCE

WYRÓZNIENIE

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno - Literacki „Chcę Ci powiedzieć”

Anna Augustyn – kl.IISP

Wiktoria Wrona – kl.IISP

LAUREATKI OGÓLNOPOLSKIE
II Wojewódzki Przeglad Plastyczny pt. „Anioł”

 Katarzyna Mech – kl.IVSP

Patrycja Krawczyk – kl.IVSP

Gabriela Blitek – kl.IIISP

NAGRODA

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

 „Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”

Wiktor Kępa – kl.IISP

I MIEJSCE

w etapie powiatowym

ROK SZKOLNY 2008/2009
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bohater mojej ulubionej książki”

Monika Dudziak – kl.IG

Anna Guzik – kl.IIG

Mirosław Legutek – kl.IIG

Karolina Kukla – kl.IIIG

Justyna Guzik – klasa V SP

Sławomir Guzik- klasa VSP

 Katarzyna Mech- klasa III SP

Patrycja Brzykcy- klasa III SP

Mateusz Stary- klasa III SP

Weronika Smaga- klasa I SP

Wiktoria Wrona- klasa I SP

Ewa Stabrawa- klasa I SP

LAUREACI OGÓLNOPOLSCY

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bohater mojej ulubionej książki”

Weronika Smaga – kl.ISP

Ewa Stabrawa – kl.ISP

Wiktoria Wrona – kl.ISP

Patrycja   Brzykcy   – kl.IIISP

Kataryna Mech – kl.IIISP

Mateusz Stary – kl.IIISP

Justyna Guzik – kl.VSP

Sławomir Guzik – kl.VSP

LAUREACI   OGÓLNOPOLSCY

 
ROK SZKOLNY 2007/2008
Małopolski Konkurs „Palenie szkodzi Tobie, Twojej rodzinie i otoczeniu”

Wiktoria   Kamionka   – kl.IIISP

Łukasz   Kogutowicz   – kl.IIISP

Paweł Rosiek – kl.IIISP

Krzysztof   Wrona   – kl.IIISP

Przejście do II etapu konkursu antynikotynowego

na szczeblu wojewódzkim.

Powiatowy Konkurs Talentów
Łukasz Kogutowicz – kl.IIISP

LAUREAT

w dziedzinie plastyki

 

Data dodania: 2021-10-21 12:52:07
Data edycji: 2021-11-20 19:09:30
Ilość wyświetleń: 619

Nasi Partnerzy

“Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć”

Jan Paweł II
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook