Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

     

0

   

  Uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkół im. Jana Pawła II uczcili 97 rocznicę urodzin patrona swojej szkoły uczestnicząc 20 maja 2017 roku w XVIII Rajdzie Szlakiem Papieskim z Łapanowa do Niegowici.

   W promieniach ciepłego majowego słońca, 42 uczniów oraz 5 nauczycieli przeszło 12- kilometrową trasę w niespełna trzy godziny. Hasło tegorocznego rajdu brzmiało "Człowieka trzeba mierzyć miarą serca".    

  Organizatorzy Rajdu zapewnili wszystkim uczestnikom ciepły posiłek na mecie oraz każdemu dali szansę wygrania nagrody głównej, którą był rower. W tym roku „szczęście uśmiechnęło” się do  uczestniczki rajdu z naszej grupy mianowicie Kamili Midy z klasy V, która  odebrała tę wyczekiwaną przez wszystkich nagrodę z rąk księdza Tadeusza Jastrząbka z  Łapanowa.

 Dzieci, młodzież, nauczyciele oraz rodzice z Łąkty Górnej od wielu lat chętnie uczestniczą w  Rajdzie Szlakiem Papieskim i dostarcza on wszystkim co roku wielu niepowtarzalnych przeżyć.

1 2 3
   My na szlaku !
4 5 6
Ale smakowało :-)   
7 8 9
Parę atrakcji !!!   
Strony internetowe