Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

Międzypowiatowy V Przegląd Artystyczny Młodzieży w Gdowie

 

 

Izabela Dudek – kl.IIG

Maria Krawczyk – kl.IIIG

 

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic zlego nie zrobi nikomu”

 

Izabela Dudek – kl.IG

 

II MIEJSCE

 

ROK SZKOLNY 2011/2012
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Architektóra krajobrazu i budownictwo. Ciekawe miejsca, mój przyszły zawod widziany moimi oczami”

Paweł Rosiek – kl.IG

I MIEJSCE

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny –

„Historia Polski w obrazach – oczami dzieci  młodzieży”

 

Paulina Mucha – kl.IIG

LAUREATKA

 

ROK SZKOLNY 2009/2010
Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Energia elektryczna wokół nas”

 

Sara Szewczyk – kl.IG

Magdalena Krawczyk – kl.IIG

 

III MIEJSCE

WYRÓZNIENIE

 

ROK SZKOLNY 2008/2009
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bochater mojej ulubionej książki”

 

Monika Dudziak – kl.IG

Anna Guzik – kl.IIG

Mirosław Legutek – kl.IIG

Karolina Kukla – kl.IIIG

 

LAUREACI OGÓLNOPOLSCY

 

 

 

ROK SZKOLNY 2012/2013
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Maskotka 116111”
Wiktoria Piech – kl.IVSP II MIEJSCE
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Patron Najgodniejszy”
Przemysław Jawień – kl.ISP NAGRODA
Powiatowy Konkurs Plastyczny  „Nie pal przy mnie proszę”
Sebastian Grabiasz – kl.IISP III MIEJSCE

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

Ogólnopolski Konkurs Doodle 4 Google „Pozdrowienia z Polski”

 

Sylwia Krawczyk – kl.IIISP

Dawid Bujak – kl.IIISP

 

SZCZEGÓLNE WYRÓZNIENIE

WYRÓŻNIENIE

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny –

„Historia Polski w obrazach – oczami dzieci  młodzieży”

 

Jakub Pasionek – kl.IISP

Anna Augustyn – kl.IIISP

Izabela Dudek – kl.VSP

Mateusz Stary – kl.VSP

Wiktoria Kamionka – kl.VISP

 

LAUREACI
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Plakat promujący lokalny zabytek”

Agnieszka Krawczyk – kl.VSP

Gabriela Pączek – kl.VSP

II MIEJSCE

 

ROK SZKOLNY 2009/2010
Ogólnopolski Konkurs Plastyczno - Literacki „Chcę Ci powiedzieć”

Anna Augustyn – kl.IISP

Wiktoria Wrona – kl.IISP

LAUREATKI OGÓLNOPOLSKIE
VII Wojewódzki Przeglad Plastyczny pt. „Anioł”

 

Katarzyna Mech – kl.IVSP

Patrycja Krawczyk – kl.IVSP

Gabriela Blitek – kl.IIISP

 

NAGRODA

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

 „Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”

Wiktor Kępa – kl.IISP

I MIEJSCE

w etapie powiatowym

 

ROK SZKOLNY 2008/2009
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bohater mojej ulubionej książki”

 

Weronika Smaga – kl.ISP

Ewa Stabrawa – kl.ISP

Wiktoria Wrona – kl.ISP

Patrycja   Brzykcy   – kl.IIISP

Kataryna Mech – kl.IIISP

Mateusz Stary – kl.IIISP

Justyna Guzik – kl.VSP

Sławomir Guzik – kl.VSP

 

LAUREACI   OGÓLNOPOLSCY

 

ROK SZKOLNY 2007/2008
Małopolski Konkurs „Palenie szkodzi Tobie, Twojej rodzinie i otoczeniu”

Wiktoria   Kamionka   – kl.IIISP

Łukasz   Kogutowicz   – kl.IIISP

Paweł Rosiek – kl.IIISP

Krzysztof   Wrona   – kl.IIISP

Przejście do II etapu konkursu antynikotynowego

na szczeblu wojewódzkim.

Powiatowy Konkurs Talentów
Łukasz Kogutowicz – kl.IIISP

LAUREAT

w dziedzinie plastyki