Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

KOMUNIKAT

 

Otrzymaliśmy informację z Urzędu Gminy w Żegocinie, że po rozmowach z Małopolskim Okręgowym Związkiem Pływackim, który konsultował sprawę z Ministerstwem Sportu, istnieje możliwość wznowienia programu, który został zatrzymany w marcu z powodu pandemii.

Zgodnie  z informacją zajęcia mogą być prowadzone tak jak to było planowane do  tej pory w grupach 45 osobowych. To znaczy w ramach jednych zajęć mogą być max 3 grupy po 15 dzieci plus jeden instruktor dla każdej z nich. Dyrektor  Krytej Pływalni w Bochni Pan Robert Hołda  zobowiązał się, iż w czasie trwania zajęć naszych grup basen zostanie  zamknięty dla osób z zewnątrz. Pomiędzy każdymi zajęciami będzie 10 -15 minutowa przerwa na dezynfekcję pomieszczeń szatni, łazienek itp., oraz zostaną zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa.

W zajęciach mogą brać udział dzieci z klas I - III, ale niestety nie mogą to być dzieci, które obecnie są w klasie czwartej, a które były zapisane do projektu na wiosnę jako uczniowie klas trzecich. Zajęcia odbywałyby się raz w tygodniu przez okres 10 tygodni, tak jak to miało miejsce do tej pory 1,5h.

 Bardziej szczególowych informacji udziela p. Karolina Kaczmarczyk w UG w Żegocinie  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Bardzo prosimy o przekazanie najpóźniej do poniedziałku 7 września  wychowawcom klas I - III informacji, czy są Państwo zainteresowani realizacją tego projektu. Wychowawcy klas przekażą te informacje Organizatorom projektu.
 
Z poważaniem
Halina Pączek
 
Strony internetowe