Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

0

Klasa III a na początku grudnia zaprezentowała dla kolegów z klas I-III wraz z wychowawczyniami oraz dla pani dyrektor inscenizację o historii Polski pt. „ Wybory super władcy”

         Uczniowie ukazali krótką historię królów Polski, ich zasługi dla naszego kraju, utrwalając najważniejsze daty i fakty związane z ich panowaniem. Oprócz nauczenia się roli na pamięć, stworzenia odpowiednich strojów; dzieci przygotowały ciekawe referaty rozszerzające wiedzę o władcach Polski a także wykonali piękne korony, jako element dekoracyjny. Na zakończenie odbył się prosty test historyczny, który uzmysłowił, że warto było przedstawić taki spektakl. Następnie dokonano wyborów najpopularniejszych w tym przedstawieniu władców i oni to wręczyli zaproszonych gościom dyplomy i słodycze. Ta żywa lekcja historii na pewno pozostanie w pamięci naszych uczniów, zarówno aktorów, jak i widzów.

1 2 3
   Sami oceńcie, który ważniejszy, odważniejszy, dostojniejszy, czy najsympatyczniejszy :-)

4

TB

 

Strony internetowe