Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

0

 

W piątek 27 września nasi uczniowie wzięli udział w „XVII Gminnym Konkursie Recytatorskim” pod hasłem „Ta Ziemia żyje w mym sercu”. W tym roku gospodarzem była Szkoła Podstawowa w Żegocinie.

Konkurs ma za zadanie promować wśród uczniów twórczość poetów Ziemi Żegocińskiej. Uczestnicy wybrali wiersze: Anny Łękawy, Albiny Sroki, Agaty Gajewskiej-Talaski, Marii Juszczyk, Czesława Pączka, Józefa Wróbla oraz obecnej na przeglądzie Teresy Mrugacz. Ponadto podczas przeglądu uczestnicy i ich opiekunowie mogli nie tylko podziwiać jej obrazy z małej wystawy, ale także, po zakończeniu części konkursowej, posłuchać kilku wierszy w jej wykonaniu.

Nagrody i dyplomy za udział otrzymali wszyscy uczestnicy przeglądu, ale komisja konkursowa wyróżniła kilku uczniów wśród nich dwie uczennice z naszej szkoły Wiktorię Filipek z klasy III b oraz Wiktorię Kępę z klasy VI.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

1 2 3
     

 

 WKS

Strony internetowe