Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

0

   Wspólne kolędowanie mieszkańców Łąkty Górnej i zaproszonych gości miało miejsce w niedzielny wieczór 28 stycznia w sali gimnastycznej naszej szkoły. To spotkanie zostało zorganizowane przez stowarzyszenie „Z Nurtem Sanki”, Zespół Pieśni i Tańca „Łąkta” i  szkołę.

  Podczas wspólnej zabawy przybyli goście obejrzeli jasełka przygotowane przez nauczycieli, pracowników i przyjaciół szkoły, wysłuchali kolęd i pastorałek wykonanych przez przedszkolaki i nauczycielki Klubu Malucha „U Ani” oraz zespołu „Łąkta”.

   Panie ze stowarzyszenia przygotowały dla każdego chętnego smaczny poczęstunek nawiązujący do potraw regionalnych.

Do zobaczenia za rok :-)

1 2 3
 Powitanie Gości przez Gospodynie spotkania! Chór przedszkolaków z zepołem muzycznym :-)   Rodzinna wigilia!
10 5 6
Trochę Jasełek..., 
7 8 9
śpiewu kolęd i pysznego jedzenia  !!!