Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

Nowy rok to czas na podsumowanie różnych zawodów i konkursów, w których brali udział uczniowie naszej szkoły, a o których do tej pory jeszcze nie pisaliśmy.

Zawody sportowe:

W piątek 20 października 2017r., Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni gościła w swoich murach uczestników  Zawodów Powiatowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, wśród których była drużyna z naszej szkoły rocznik 2002-2004 . Wygrać zawodów i uzyskać awansu do województwa się nie udało, ale chłopcy wywalczyli 5 miejsce na 10 zespołów biorących udział w zawodach – gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie:

http://www.mosir.bochnia.pl/aktualnosci/Zacieta-walka-o-awans-do-Zawodoacutew-Rejonowych-halowa-pilka-nozna-chlopcoacutew-IMS-.html,

a zdjęcia z zawodów: 

https://www.facebook.com/pg/MiejskiOsrodekSportuIRekreacjiWBochni/photos/?tab=album&album_id=1202652853213097

Konkursy plastyczne:

W dniu 14 listopada 2017 r. o godz. 11.00 w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej miało miejsce  uroczyste podsumowanie konkursów zorganizowanych w ramach projektu pn. „W przeddzień 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości…” Projekt ten jest częścią zadania publicznego Województwa Małopolskiego w dziedzinie kultury w 2017 roku pn. „MECENAT MAŁOPOLSKI”. Jego głównym celem było kształtowanie postaw patriotycznych, było upowszechnianie wiedzy z zakresu historii i tradycji narodowych Polski oraz podtrzymywanie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości, a także budowanie świadomości narodowej i obywatelskiej. Wśród nagrodzonych w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Współczesny mały i duży Patriota” znalazły się trzy uczennice ze szkoły w Łąkcie Górnej:

  1. Justyna Janas z klasy VII SP w Łąkcie Górnej- zdobyła IV miejsce
  2. Klaudia Adamczyk z klasy III gimnazjum w Łąkcie Górnej- wyróżnienie
  3. Julia Grabiasz z klasy III gimnazjum w Łąkcie Górnej- wyróżnienie

Wraz z opiekunem konkursu – p. Teresą Białką uczestniczyły w uroczystości połączonej z wręczeniem nagród, wyróżnień oraz dyplomów dla najlepszych uczestników. Mogły również oglądnąć galerię nagrodzonych prac. Z pewnością mogą mieć sporą satysfakcję, gdyż ich prace znalazły się w grupie 12 nagrodzonych w konkursie plastycznym i warto nadmienić iż wpłynęło na konkurs ok. 400 prac.

 1  2  3
Jak widać konkurs pełen refleksji.  

 I jeszcze jeden  Gminny Konkurs Plastyczny poświęcony  Błogosławionej Karolinie Kózkównie zorganizowanego prze Szkołę Podstawową w Rozdzielu

Laureatami Gminnego Konkursu Plastycznego z naszej szkoły zostali:
Kategoria klas I- III: Malwina Paruch z klasy IA
Kategoria klas IV- VII: Zuzanna Jawień z klasy IV

Wyróżnienie otrzymał: Kacper Bacik z klasy II

Serdecznie gratulujemy uczennicom i życzymy im dalszych sukcesów w konkursach plastycznych i rozwijania zdolności plastycznych.

Konkurs muzyczno – językowy:

16 listopada 2017r. uczniowie naszej szkoły (6 osób) kolejny raz brali udziałw Gminnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej. Konkurs odbył się w Żegocinie.

W tym roku II miejsce w kategorii klas IV – VII zajęła Łucja Krawczyk z klasy IV.

Łucji serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnym roku, a wszystkich zachęcamy do śpiewania w języku angielskim.

Konkurs recytatorski:

Magdalena Szmyd z klasy IA w związku z zajęciem II miejsca w gminnym etapie XX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej "Pierścień Świętej Kingi" wzięła udział w etapie powiatowym, który odbył się 22 listopada 2017 roku w SP nr 7 w Bochni. Mimo, iż nie zdobyła tam miejsca, z pewnością zdobyła doświadczenia w zakresie pięknej recytacji. Życzymy jej powodzenia w innych konkursach recytatorskich . 

 PA KK PR

 Laureatka II miejsca

w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej

 Laureaci Gminnego Konkursu Plasycznego

o Bł Karolinie Kózkównie

 Uczestniczka Konkursu Poezji Religijnej

"Pierścień Świetej Kingii"