Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Zawody tenisa stołowego, czyli ping- ponga :-)

Dnia 25.03. 2023 w naszej szkole odbyły się szkolne zawody tenisa stołowego, organizowane przez Samorząd Uczniowski. Brało w nich udział 15 osób i były rozgrywane w następujących kategoriach: dziewczyny, chłopcy z klas IV-VI, chłopcy z klasy VII. W kategorii dziewcząt trzecie miejsce zdobyła Paulina Rogóż z klasy VIII, drugie miejsce wywalczyła Weronika Marczak również z klasy VIII, a zwyciężyła Maja Ptak z klasy VIA. W kategorii chłopców z klas IV-VI trzecie miejsce zajął Piotr Warchał z klasy VIB, drugi był Przemysław Ptak z klasy V, a zwyciężył Kacper Wrona z klasy VIB. Należy tutaj dodać, że finał rozgrywany pomiędzy Przemkiem a Kacprem był bardzo wyrównany i by wyłonić zwycięzcę, trzeba było rozegrać tie-break. W konkurencji chłopców z klasy VII miejsce trzecie miejsce zdobył Michał Szewczyk, drugie zajął Maciej Krawczyk, a zwyciężył Karol Ptak. Sędzią Turnieju był absolwent szkoły Wojciech Guzik. Na każdego zawodnika czekał dyplom oraz słodki upominek, natomiast zwycięzcy otrzymali okazałe puchary. Dziękujemy serdecznie organizatorom oraz Pani Dyrektor za udostępnienie sali gimnastycznej, na której odbywały się rozgrywki.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do udziału w innych wydarzeniach organizowanych przez SU

Data dodania: 2023-03-25 21:51:07
Data edycji: 2023-04-03 22:05:03