Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Sukces naszych piłkarek!

W dniu 10 kwietnia 2018 odbyły się w Bochni zawody powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt gimnazjum, w których uczestniczyło 7 najlepszych drużyn wyłonionych w zawodach gminnych . Zespoły zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne. Mecze trwały po 10 minut każdy.
        W pierwszej grupie grało Gimnazjum z Żegociny, natomiast w drugiej Gimnazjum z Łąkty Górnej. Obydwie drużyny z Gminy Żegocina wyszły na pierwszych miejscach ze swoich grup i te dwa zespoły zagrały w finale zawodów o mistrzostwo powiatu. W bardzo zaciętym i stojącym na wysokim poziomie meczu finałowym wygrali nasi sąsiedzi z Żegociny 4 : 3. Gdyby mecz trwał 2-3 minuty dłużej może wynik tych zawodów byłby inny. Dziewczęta z Łąkty Górnej zostały więc wicemistrzyniami powiatu bocheńskiego. Bardzo się cieszymy z zajęcia 2 miejsca, jest to dla nas wielki sukces. Skład łąkieckiej drużyny: Martyna Kępa (bramkarz), Paulina Ptak, Natalia Ptak , Weronika Piech, Wiktoria Piech, Andżelika Owsianka, Julia Grabiasz, Weronika Krawczyk, Justyna Janas, Katarzyna Golemiec, Klaudia Adamczyk i Klaudia Stach. Najlepszą zawodniczką naszej drużyny została Paulina Ptak . Trener drużyny Henryk Wrona. Gratulujemy naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Data dodania: 2021-11-26 12:21:36
Data edycji: 2021-11-26 12:23:34