Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Piesza wycieczka do Żegociny klasy V

Piesza wycieczka do Żegociny klasy V

Dnia 24 czerwca 2026 roku klasa V uczestniczyła w pieszej wycieczce do Żegociny. Pogoda była słoneczna i bardzo sprzyjała wędrówce. Podczas spaceru podziwialiśmy piękne krajobrazy, okoliczną przyrodę oraz zabytki miejscowości. W czasie wycieczki panowała miła atmosfera, a wszyscy uczestnicy byli w dobrych humorach.

Dużą atrakcją wycieczki był wspólny poczęstunek lodami, które wszystkim bardzo smakowały. Były one miłym ochłodzeniem w ciepły, słoneczny dzień.

Wycieczka była ciekawa i pouczająca. Mogliśmy aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu,  a także lepiej poznać najbliższą okolicę. Wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni i pełni miłych wspomnień.

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-24 19:58:39
Data edycji: 2026-06-26 20:15:06
Ilość wyświetleń: 16

Dzieci są nadzieją, która rozkwiata wciąż na nowo...

Przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.

Jan Paweł II
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej