32-731 Żegocina
Łąkta Górna 304

Dnia 24 czerwca 2026 roku klasa V uczestniczyła w pieszej wycieczce do Żegociny. Pogoda była słoneczna i bardzo sprzyjała wędrówce. Podczas spaceru podziwialiśmy piękne krajobrazy, okoliczną przyrodę oraz zabytki miejscowości. W czasie wycieczki panowała miła atmosfera, a wszyscy uczestnicy byli w dobrych humorach.
Dużą atrakcją wycieczki był wspólny poczęstunek lodami, które wszystkim bardzo smakowały. Były one miłym ochłodzeniem w ciepły, słoneczny dzień.
Wycieczka była ciekawa i pouczająca. Mogliśmy aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, a także lepiej poznać najbliższą okolicę. Wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni i pełni miłych wspomnień.



Dzieci są nadzieją, która rozkwiata wciąż na nowo...
Przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.

32-731 Żegocina
Łąkta Górna 304