Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

26 stycznia sala gimnastyczna naszej szkoły wypełniła się licznym gronem Babć i Dziadków, którzy przybyli do naszej szkoły, by świętować wraz ze swoimi wnukami z klas 1-3.

Po uroczystym powitaniu przez Panią Dyrektor uczniowie zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod nadzorem wychowawców.  Pozostając w świątecznej atmosferze, dzieci z klas 2a i 2b pod opieką p. Lucyny Bakalarz i p. Anny Brydniak przedstawiły  wzruszające Jasełka, które ubogaciły pięknym śpiewem kolęd.

Następnie uczniowie klasy 3 wraz z wychowawcą p. Anna Kępą zaprezentowali przedstawienie pełne humoru i wspaniałych piosenek w klimacie retro pt.: „Jak babcia z dziadkiem się poznali”.

Na koniec najmłodsi uczniowie z klasy 1a i 1b pod opieką p. Kingi Guzik i p. Teresy Białki złożyli życzenia i wszyscy wspólnie zaśpiewali piosenki dla ukochanych Babć i Dziadków.

Radości i wzruszenia nie było końca, a wszystkie dzieci podarowały swym bliskim laurki i drobne prezenty. Po występach odbyło się wspólne kolędowanie przy kawie i ciastku, które ubogacił grą na akordeonie Kamil, uczeń klasy 5. 

W organizacje uroczystości aktywnie włączyli się rodzice, którym dziękujemy za przygotowanie stołów, wypieki i pomoc w obsłudze naszych Gości. 

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wielu radości, zdrowia i pociechy ze swoich zdolnych wnuków.

Data dodania: 2024-01-29 11:44:25
Data edycji: 2024-01-29 12:06:18
Ilość wyświetleń: 170

“Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć”

Jan Paweł II
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej