Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 20 stycznia w godzinach popołudniowych w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łąkcie Górnej odbyła się uroczystość z okazji Dzień Babci i Dziadka wyczekiwana przez całą społeczność od trzech lat.  Dyrektor Halina Pączek  powitała wszystkich, składając życzenia Babciom i Dziadkom. Następnie życzenia złożył Wójt Gminy w Żegocinie Wojciech Wrona i ks. Proboszcz Janusz Czajka.

 Uroczystość przygotowali wszyscy uczniowie klas I -III pod kierunkiem wychowawczyń: p. Anny Brydniak, p. Anny Kępy i p. Lucyny Bakalarz. Koordynatorem przedsięwzięcia była p. Teresa Białka. Motywem przewodnim występu uczniów klasy III była „Familiada z Babcią i Dziadkiem”. Teleturniej przeplatały  skecze, tańce, recytacje i piosenki w wykonaniu uczniów klas I - III . Na koniec występu uczniowie wręczyli upominki.

Przy wspólnym kolędowaniu i zabawie mile upłynął czas. U niejednych pojawiła się łza w oku ze wzruszenia. Dodatkowym uatrakcyjnieniem spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców z klas I- III.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości szkolnej.

Data dodania: 2023-01-23 13:14:20
Data edycji: 2023-01-23 13:17:07
Ilość wyświetleń: 163

Nasi Partnerzy

“Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć”

Jan Paweł II
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook