32-731 Żegocina
Łąkta Górna 304

W ostatnich dniach w naszej szkole odbyły się „Dni Sportu”.
W pierwszy dzień na sali gimnastycznej chętni uczniowie sprawdzali swoje umiejętności w „Turnieju Tenisa Stołowego” zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski.
W młodszej grupie wiekowej Mistrzem Turnieju został Damian Kukla, uczeń klasy V, natomiast w starszej – Jakub Kukla, uczeń klasy VIII. Gratulujemy!
Na boisku sportowym uczniowie mogli zmierzyć się w licznych konkurencjach.
Chętnie uczestniczyli w rywalizacjach sportowych dobrze bawiąc się i pamiętając o zachowaniu „fair play”. Głównym celem było zachęcenie do aktywności ruchowej, integrowanie się klas, kształtowanie zachowań prozdrowotnych oraz nabywanie wiary we własne siły i możliwości.
Zostały również zorganizowane I Mistrzostwa Biegu Szkolnego klas IV-VIII. Podsumowanie biegu wygląda następująco:
Kategoria dziewcząt,
Kategoria chłopców,
Pamiętajmy, że w sporcie najważniejsza jest dobra zabawa i integracja. Niezależnie od tego, czy jesteśmy zapalonymi biegaczami, czy dopiero zaczynasz swoją drogę z ruchem – każdy krok ma znaczenie. Ruszajmy się na zdrowie!
Życzymy wszystkim uczniom sukcesów sportowych oraz radości z codziennej aktywności fizycznej.



Dzieci są nadzieją, która rozkwiata wciąż na nowo...
Przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.

32-731 Żegocina
Łąkta Górna 304