32-731 Żegocina
Łąkta Górna 304

We wtorek uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”. Celem wydarzenia było promowanie czytelnictwa oraz zachęcanie dzieci i młodzieży do sięgania po książki.
W wyznaczonym czasie uczniowie wraz z nauczycielami zgromadzili się na terenie szkoły i wspólnie czytali wybrane przez siebie książki. W tym roku były to książki o bezpieczeństwie w związku z tym ze w szkole był realizowany projekt " Tydzień bezpieczeństwa'
Akcja przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze. Wspólne czytanie pokazało, że książka może być ciekawą formą spędzania wolnego czasu oraz źródłem wiedzy i inspiracji. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów i było doskonałą okazją do promowania kultury czytelniczej w naszej szkole.



Dzieci są nadzieją, która rozkwiata wciąż na nowo...
Przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.

32-731 Żegocina
Łąkta Górna 304