Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

„Akademia Bezpiecznego Puchatka” w klasie 1a i 1b

 „Akademia Bezpiecznego Puchatka” w klasie 1a i 1b

Uczniowie klas pierwszych naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”, którego celem jest kształtowanie właściwych nawyków i postaw związanych z bezpieczeństwem. W trakcie zajęć dzieci uczyły się, jak dbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo w domu, w szkole, na drodze oraz w Internecie. Pierwszoklasiści aktywnie uczestniczyli w rozmowach, ćwiczeniach i zabawach edukacyjnych, dzięki którym utrwalali zasady bezpiecznego poruszania się po ulicy, właściwego zachowania w sytuacjach trudnych oraz odpowiedzialnego korzystania z nowych technologii. Program wzbogacony był o filmy, karty pracy i materiały interaktywne, które w atrakcyjny sposób pomagały dzieciom zrozumieć omawiane treści. Realizacja programu pozwoliła uczniom nie tylko zdobyć ważną wiedzę, ale także rozwinąć umiejętność przewidywania zagrożeń i podejmowania właściwych decyzji. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały certyfikaty potwierdzające udział w Akademii Bezpiecznego Puchatka.

Udział w programie był dla pierwszoklasistów wartościowym i radosnym doświadczeniem, które z pewnością przyczyni się do ich większej świadomości i bezpieczeństwa na co dzień.

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-15 20:54:25
Data edycji: 2026-06-26 20:54:41
Ilość wyświetleń: 1

Dzieci są nadzieją, która rozkwiata wciąż na nowo...

Przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.

Jan Paweł II
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej