Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

0

           21 grudnia to ostatni w roku kalendarzowym dzień pobytu uczniów w szkole. Dlatego tradycją naszej szkoły stało się obchodzenie w tym dniu wigilii i przedstawienia jednego ze świątecznych zwyczajów, które mają wprowadzić nas w czar Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia.

W przerwie pomiędzy lekcjami wszystkie klasy zorganizowały sobie wigilię, na której wraz z wychowawcą połamały się opłatkiem.

13 14 15
W życzeniach wygrały "sukcesów w nauce !"    

            Następnie wszyscy uczniowie zostali zaproszenia na przedstawienie, które przygotowała i wyreżyserowała Siostra Barbara Białas. Na aktorów zaangażowała panią Dyrektor, prawie wszystkich nauczycieli naszej szkoły i ich rodziny, część pracowników obsługi, pana Sołtysa oraz rodziców i uczniów.

Wesołość widzów wyrażona ich radosnym śmiechem, komentarze pełne wrażeń i w końcu głośny aplauz, były oznaką, że występ się bardzo podobał.

1 2 3
 Jakby mogło być  inaczej, gospodyni to pani Dyrektor, a gospodarz to pan Sołtys:-)  
4 5 6
W grupie kolędniczej nikogo nie brakowało, kto nie wierzy będzie mógł  to oglądnąć - zapraszamy!  

 Dodatkowym podziękowaniem dla "aktorów" były życzenia Świąteczne i Noworoczne, jakie złożyli uczniowie z Samorządu Uczniowskiego.

           Ten dzień był niestety ostatnim dniem, w którym cała społeczność szkolna mogła korzystać z rad, pomocy, a nauczyciele również ze smacznych kaw i ciasteczek ;-( pani Grażyny Orzeł - Sekretarza Szkoły. Pani Grażyna podjęła decyzję o odejściu z dniem 1 stycznia 2018 roku na emeryturę. Wszystkie podziękowania od pana Wójta Jerzego Błoniarza, pani Dyrektor Haliny Pączek, nauczycieli, pracowników obsługi, rodziców i uczniów nie są w stanie wyrazić wdzięczności,  jaką dla niej czujemy. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY i tęsknimy!

7 8 9
DZIĘKUJEMY I JUŻ TĘSKNIMY ;-(   

   Po zakończeniu zajęć goście, nauczyciele, emeryci i pracownicy spotkali się na wigilii. Modlitwę poprowadził ksiądz proboszcz Janusz Czajka, o smaczny posiłek zadbała obsługa stołówki szkolnej na czele z panią Marią Piech, a o dobry nastrój wszyscy obecni.

10 11 12
Wigilia to czas, gdy nie ma sporów, nie myślimy o problemach, a przebywamy w gronie przyjaciół w miłej atmosferze!   

16