Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

0

 

       Dzień 1 czerwca 2017 dzieci ze szkoły podstawowej spędziły „ na sportowo”. Przez kilka godzin przy pięknej słonecznej pogodzie odbywały się międzyklasowe rozgrywki w kilku konkurencjach. Uczniowie klas młodszych czyli klas I – III rywalizowały w „ Wyścigach na wesoło”. Natomiast uczniowie klas IV – VI rozegrali kilka meczy w minipiłkę nożną,  minipiłkę ręczną i w  minipiłkę koszową. Najwięcej sukcesów odniosły reprezentacje klasy VI bowiem wygrali w tym dniu wszystkie mecze. Oprócz rozgrywek w  piłkę nożną i ręczną,  można było zdobyć  tytuł „Króla strzelców” lub wziąć  udział w międzyklasowym meczu w „ Dwa ognie”.

      Wszyscy spędzili ten dzień w przyjemnej sportowej atmosferze. Oprócz zmagań sportowych  rozgrywanych fair play, uczyli się także kulturalnego kibicowania i dopingowania swoim zespołom.

 

1 2
  Przed rozgrywkami na zbiórce i rozgrzewce!
3 4
  Minipiłka nożna!
5 6
  Minipiłka ręczna!

 

Strony internetowe