Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły
0
  

    Pan Stanisław  Budzyn  to już nieżyjący, były nauczyciel wychowania fizycznego i  dyrektor Szkoły Podstawowej w Łąkcie Górnej. To on nas nauczył kochać sport, aszcególnie piłkę nożną i piłkę ręczną. My jego uczniowie jesteśmy dziś nauczycielami różnych specjalności.

    W dniu 31 maja 2017 roku odbyły się zawody  halowej piłki nożnej na boisku ze sztucznej trawy przy Zespole Szkół w Łąkcie Górnej. Do turnieju zaproszenie otrzymały drużyny Gimnazjum w Trzcianie , drużyny Gimnazjum w Żegocinie, oraz  drużyny gospodarzy. Razem wystąpiło 9 drużyn piłkarskich. Rozgrywki odbywały się w 3 grupach wiekowych: klas I gimnazjum, klas II gimnazjum i klas III gimnazjum. Dla  zwycięskiej drużyny w kazdej kategorii wiekowej ufundowano piękne puchary.

   Podczas meczów obowiązywały przepisy halowej piłki nożnej, nad przestrzeganiem których czuwał sędzia Michał Merecik – Sędzia Podokręgu Bocheńskiego Piłki Nożnej. Opiekę medyczną sprawowała pani  Małgorzata Kępa. Występowała także kilkakrotnie grupa taneczna   Cheerleaders z SP w Leszczynie prowadzona przez panią Beatę  Pyrz.

     Zawody otworzyła Pani Dyrektor Zespołu  Szkół w Łąkcie Górnej Halina Pączek.

  Jeden z pucharów w kategorii klas III gimnazjum powędrował do Trzciany ku radosci zawodników i trenera pana Bogdana Grabowskiego. Pozostałe puchary wywalczyły dwa zespoły łąkieckie  z klasy I gimnazjum  i  z klasy II gimnazjum , zostają więc one w Łąkcie Górnej. Dzięki sponsorom każda z drużyn otrzymała dobrej jakości piłkę.

   Wszyscy uczniowie Gimnazjum w Łąkcie Górnej oraz zaproszeni goście -  zawodnicy    z Żegociny i Trzciany zostali zaproszeni na posiłek, gdzie serwowano kiełbaski z grilla, słodkie bułeczki oraz soczki lub wodę mineralną.

   Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz Radzie Rodziców przy Zespole Szkół w Łąkcie Górnej i  zapraszamy za rok  na kolejną imprezę.

 1  2
Rozpoczęcie zawodów !  
3 4
Wspaniały występ   Cheerleaders !
5 6
Kibice też dopisali !  
Strony internetowe