Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

0a

        W piątkowy poranek, 6 grudnia, do najmłodszych uczniów zawitał Święty Mikołaj. Dzieci zgromadzone w sali gimnastycznej z niecierpliwością czekały na tego ważnego gościa. Kilka minut po 8.00, w towarzystwie Aniołów, pojawił się Święty. Mikołaj. Uczniowie powitali gościa pięknym, głośnym i radosnym śpiewem. Następnie dzieci otrzymywały prezenty. Aniołowie musieli się nieźle natrudzić przy podawaniu upominków, gdyż obdarowanych zostało około 80 osób. Na początek najbardziej niecierpliwa grupa - pierwszaki. Następnie prezenty otrzymały kolejno klasy druga i trzecie. Panie wychowawczynie również musiały być grzeczne, gdyż tak jak dzieci zostały obdarowane słodkimi paczuszkami. Na koniec, dla zmęczonego gościa i jego pomocników zaśpiewano życzenia i Święty Mikołaj musiał ruszać w dalszą podróż. Bo przecież 6 grudnia to dzień, w którym każdy czeka na upominki. Następne takie spotkanie już za rok. Dziękujemy!

1a 1b
 Klasa I A  Klasa I B
0b 2
  Święty zawsze uśmiechnięty :-)  Klasa II
3a 3b
 Klasa III A  Klasa III B
0
 Dostanę ten prezent, czy nie?
 
Strony internetowe