Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

0

     Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w roku szkolnym 2019/2020 już po raz trzynasty bierze udział w realizacji projektu "Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia". Tym razem nosi on tytuł „Każdy ma coś, co może dać innemu". W ramach tego projektu wolontariusze postanowili po raz kolejny pomóc Świętemu Mikołajowi odwiedzić dzieci w polskiej szkole w Czarnym Borze na Litwie. W związku z tym zorganizowali na terenie szkoły zbiórkę darów do jego worka z prezentami. Do współpracy zaprosili całą społeczność szkolną. Dzieci ze szkoły podstawowej, oraz pracownicy szkoły szybko i spontanicznie włączyli się w to przedsięwzięcie. W tym roku do akcji dołączyły się także przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Publicznego w Łąkcie Górnej.

   „Święty Mikołaj” był zaskoczony efektami tej zbiórki, ale nie krył także radości z faktu, że będzie miał, czym obdarować dzieci w dniu 6 grudnia. Wolontariusze dziękują wszystkim darczyńcom za wspaniałe gesty dobroci płynące z serca i za podzielenie się tym, co posiadają z dziećmi w Czarnym Borze.

1 2 3
Jak widać, Święty Mikołaj ma co rozdawać grzecznym dzieciom  :-)   

WKS

Strony internetowe