Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

0

       W dniu 27 listopada do biblioteki szkolnej przybyły sześciolatki wraz z panią wychowawczynią Małgosią Matras z Przedszkola Publicznego z Łąkty Górnej. W miły spotkaniu pod hasłem „Tajemnicza kraina biblioteki” przedszkolaki odkrywały wiele różnych tajemnic związanych z biblioteką. Z uwagą i zaciekawieniem wysłuchali wiersza starszej koleżanki p.t. „ Książka”, który zaprosił ich do wspaniałej przygody z książką. Z ochotą sami wybrali książeczkę do obejrzenia i poszukania w niej nowych swoich przyjaciół. Podczas pożegnania dzieci zostały zaproszone wraz z rodzicami do biblioteki, aby wziąć udział w projekcie” Mała książka – wielki człowiek” skierowanym głównie do nich, a którego celem jest promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.

1 2 3
   Ale było zabawy :-)

 WKS

Strony internetowe