Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

     pl

 

     Dla zainteresowanych przedstawiamy wyniki konkursów organizowanych przez Samorząd Uczniowski na „Dzień Życzliwości” 25.11.2019r.

Konkursy odbyły się w trzech kategoriach:

Kategoria – PLAKAT

     Każda klasa miała przygotować plakat na temat zwiazany z "Dniem Życzliwości". Jury w osobach: dyr Haliny Pączek, Moniki Dudzic i Katarzyny Dobrzańskiej uznało za najciekawsze plakaty:

- w klasach I-III: Klasy IA i IB

- w klasach IV-VIII: Klasy VI

PS. najciekawszym plakatem wg jury w kategorii klas IV -VIII był plakat klasy V jednak nie spełniał on krytreriów konkursowych ;-(

Kategoria – NAJWIĘKSZA ILOŚĆ UWAG POZYTYWNYCH

 Uwagi liczono w ostatnim dniu nauki przed "Dniem Życzliwości", a o wyniku decydowała ilość uwag w przeliczeniu na jednego ucznia w danej klasie. W tej kategorii wygrałaklasa IIIA z 5,81 uwagi pozytywnej na ucznia. 

Kategoria – NAJMNIEJSZA ILOŚĆ UWAG NEGATYWNYCH

Uwagi także liczono w ostatnim dniu nauki przed "Dniem Życzliwości", a o wyniku też decydowała ilość uwag w przeliczeniu na jednego ucznia w danej klasie. W tej kategorii jury postanowiło wyróżnić dwa wyniki 0 i 1 uwagi negatywnej w klasie. Wygrały klasy IB z 0 uwagi negatywnej na ucznia, IA i V z 0,08 uwagi negatywnej na ucznia.

Wszyscy nagrodzeni otrzymają "Certyfikaty Życzliwości" z niespodzianką.

                                                                                                                                                                                                                                                  KD

 

Strony internetowe