Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

0

 

       Nasza biblioteka bierze udział bierze udział w Ogólnopolskim projekcie „Mała książka — wielki człowiek”. Jest on skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym (3–6 lat) Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które przyjdzie do biblioteki, otrzyma w prezencie wyjątkową wyprawkę czytelniczą na dobry czytelniczy start.

         W związku z udziałem naszej biblioteki w tym projekcie panie bibliotekarki spotkały się w dniu 30 września z przedszkolakami i zaprosiły je do biblioteki. Wspólnie działania mają sprawić, aby czytanie książek stało się sposobem wspólnego spędzania czasu przez rodziców i dzieci, a biblioteki stały się miejscem, w którym mały człowiek po raz pierwszy zetknie się z życiem kulturalnym.

         Zachęcamy także starsze dzieci będące uczniami naszej szkoły po sięgnięcie po książki, bo z nimi też można miło spędzić czas.

1 2 3
     

WKS

 

Strony internetowe