Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

0

          Rok szkolny 2019/2020 uczniowie wraz z nauczycielami rozpoczęli od udziału we mszy świętej w kościele parafialnym , następnie uroczyście przemaszerowali do szkoły.

1 2 3

Przewodnim tematem kazania ks. Mariusza - którego serdecznie witamy w Naszej szkole - był CZAS potrzebny na naukę,

dla rodziny, a przede wszystkim dla Boga  !!!

 

            Pani Dyrektor powitała licznie zgromadzonych na sali gimnastycznej rodziców, nauczycieli i uczniów. Szczególne słowa skierowała do pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy przekroczyli mury naszej szkoły.

4 5 6
   Widoczna radość uczniow z powodu powrotu do szkoły ;-(

 

            Następnie głos zabrali starsi uczniowie przestawiając krótki program artystyczny, gdzie wspominali jeszcze wakacje, ale i tęsknotę za kolegami i nauką. Ważnym momentem było przypomnienie smutnego września sprzed 80 lat. Pamięć poległych w czasie II wojny światowej uczczono minutą ciszy, po czym delegacje złożyły kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II oraz obeliskiem Stefana Bohanesa. Po zakończonej uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal.                                                                                                

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

7 8 9

   Występ! Trochę na wesoło, ale więcej na poważnie bo to już 80 lat od wybuchu II Wojny Światowej.

 

AB

Strony internetowe