Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

 

 obiady

1

  Proszę wszystkich rodziców klasy VIII o zapoznanie się z informatorem o organizacji egzaminu ósmoklasisty szczególnie z rozdziałem przeznaczonym dla rodziców:

 http://www.oke.krakow.pl/inf/filedata/files/Informacja_o_sposobie_organizacji_i_przeprowadzania_E8_2019_2020.pdf    

 

 

 

 

 

Szanowni Rodzice!

W związku z odwołaniem przez władze państwa zajęć edukacyjnych w szkołach i zamknięciem naszej placówki informujemy,

że już od 12 marca uruchomiliśmy zdalne zajęcia dla naszych uczniów. W pierwszej kolejności dla klasy VIII z przedmiotów egzaminacyjnych, ale od poniedziałku będą się sukcesywnie pojawiać dla wszystkich uczniów zadania z różnych przedmiotów.

Nie dysponujemy płaszczyzną lerningową, dlatego wykorzystamy stronę szkoły: zslaktagorna@pl (proszę adres wpisywać bezpośrednio do paska adresów) i portale społecznościowe.

Nauczyciele m.in. udostępnią uczniom swoje adresy mailowe, aby móc odbierać zadane prace i korygować samodzielną pracę uczniów.

Prosimy w tej kwestii o pomoc i wsparcie, aby ten czas zawieszonych zajęć, nie był dla naszych dzieci czasem w pełni straconym.

Spróbujemy dotrzeć do każdego dziecka.

To, jak dzieci wykorzystają ten czas, zależy od nas dorosłych.

APELUJEMY

również do Państwa, by ten „czas wolny” nie stał się wyłącznie okazją dla młodzieży
do organizacji dużych spotkań towarzyskich czy plenerowych.

 

 

 

 

UWAGA!!! 

       Dyrekcja szkoły informuje, że zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Edukacji Narodowej w  szkole zostały zawieszone  zajęcia dydaktyczne.

12 i 13 marca 2020 roku dla dzieci będą prowadzone zajęcia opiekuńczo - wychowawcze, a od 16 do 25 marca szkoła będzie zamknięta. 

 

Informacja dla rodziców i uczniów z strony Ministerstwa Edukacji Narodowej:

Rodzicu,

  • ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze;
  • zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;
  • jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;
  • przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
  • rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
  • śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

Uczniu,

  • pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe);
  • przerwa w funkcjonowaniu Twojej szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki;
  • odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w Twojej szkole. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela;
  • przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.

 

korona

 

 

 

 

 

SZKOLENIA/TERAPIE REALIZOWANE W PORADNI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ W BOCHNI

DLA NAUCZYCIELI, RODZICÓW, UCZNIÓW NA ROK SZKOLNY 2019/2020

>>> Pobierz wykaz szkoleń.

 

Strony internetowe