Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

     

   Wielkimi krokami zbliża się akcja charytatywna GRAMY DLA KRZYSIA, a wraz z nią loteria, z której dochód przeznaczony jest na leczenie i rehabilitację Krzysia Tąta z Łąkty Górnej. Jednak bez pomocy życzliwych darczyńców cała akcja nie będzie możliwa. Pragniemy przypomnieć, że fanty na loterię przyjmowane są miedzy innymi w naszej szkole. Bardzo prosimy o wsparcie. Czasu zostało niewiele, dlatego na dary czekamy do 24 stycznia. Więcej informacji udzielamy w sekretariacie szkoły. Zapraszamy ludzi o WIELKICH SERCACH do włączenia się w to przedsięwzięcie.

PAMIĘTAJ!!!

DOBRO ZAWSZE WRACA ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ.

 

 Podczas akcji GRAMY DLA KRZYSIA  organizatorzy wraz z grupą wolontariuszy organizują Kiermasz Książki. Celem kiermaszu jest zbiórka pieniędzy na rehabilitację chłopca.

Nasza szkoła włącza się w tę akcję, dlatego ogłaszamy zbiórkę używanych, ale nie zniszczonych książek.

  Osoby chętne do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu prosimy o przynoszenie książek do sekretariatu naszej szkoły do 31 stycznia 2020 roku..

Więcej o organizowanych akcjach:

https://www.facebook.com/events/417201435616185/

https://zegocina.in/gramy-dla-krzysia-16-lutego-znow-zagramy-dla-potrzebujacego-dziecka/?fbclid=IwAR2Qo1jVMj-e8cvoVQwGUSFCwtONG6CywkvNh-Ahr9-BNSug_Dz0NOhBj2E

 

IMG 20200115 225322

 

 

p

SZKOLENIA/TERAPIE REALIZOWANE W PORADNI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ W BOCHNI
DLA NAUCZYCIELI, RODZICÓW, UCZNIÓW NA ROK SZKOLNY 2019/2020

>>> Pobierz wykaz szkoleń.

 

Strony internetowe