Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

0

W Przeglądach Artystycznych Młodzieży Ck-art w Gdowie już od kilku lat  biorą chętnie udział nasi uzdolnieni artystycznie uczniowie, prezentując tam swój dorobek w dziedzinie plastyki,  muzyki i fotografii. Możemy się pochwalić wieloma osiągnięciami głównie w dziedzinie rysunku i malarstwa.

W X Jubileuszowym Przeglądzie  wzięło udział 7 uczniów naszej szkoły.  Koordynatorkami konkursów  były p. Teresa Białka i p. Anna  Kępa. 
        Uczeń III klasy gimnazjum Leon Steczko  zajął III miejsce w kategorii fotografika. Uznanie profesjonalnego jury zyskał cykl jego  6 fotografii  ukazujących portrety ludzi.

25 marca 2019 r. uczeń uczestniczył w uroczystym wernisażu prac plastycznych, fotograficznych, literackich połączonych z wręczeniem nagród i dyplomów. Gratulujemy Leonowi udanego debiutu i życzymy dalszych osiągnięć w tej dziedzinie sztuki.

Natomiast 27 marca 2019 r.  Jakub Kępa z klasy III gimnazjum oraz Julia Szmyd z klasy VII wzięli udział w przesłuchaniach muzycznych w CK-art w Gdowie. Jest nam bardzo miło pochwalić się  osiągnięciem  Jakuba Kępy, który zdobył wyróżnienie spośród ponad 60 uczestników w kategorii solista. Również jemu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

1 2 3
 
Strony internetowe