Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

 

   Uczeń klasy VIII Kacper Stokłosa został laureatem finału wojewódzkiego Plebiscytu „Sportowiec Małopolski 2018”.   W plebiscycie laureatami zostają wybrani sportowcy – juniorzy, którzy przejawiają sportowy talent i odnoszą pierwsze sukcesy. Podobnie jak w ubiegłych latach najpopularniejszych sportowców w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i każdym powiecie Małopolski wybrali kibice czytelnicy „ Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Sportowego” oraz internauci. Plebiscyt objął honorowym patronatem prof. Aleksander Tyka - rektor Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W uroczystej gali w Tarnowie w dniu 25. 02. 2019 wziął udział starosta bocheński - Adam Korta. Na co dzień oprócz nauki w Szkole Podstawowej w Łąkcie Górnej Kacper trenuje w KS Trzcina 2000. Gratulujemy Kacprowi i życzymy mu kolejnych sukcesów.

1 2 3
Kacper z nowym trofeum :-) ...
4 5 6
do bogatej kolekcji !!!
Strony internetowe