Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

    

   W dniu 21. 02. 2019 r. w Szkole Podstawowej w Rozdzielu odbył się kolejny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ”Młodzież zapobiega pożarom”. Celem tego konkursu jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru oraz praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym i techniką pożarniczą oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.

   Przeprowadzany jest w trzech kategoriach wiekowych . Sukcesem mogą poszczycić się uczniowie drugiej grupy t.j. klas VII, VIII i III gimnazjum bowiem zajęli pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce. Są to Wojciech Kwaśniowski z klasy III g, Marcin Cichoń z klasy III g oraz Jakub Wątroba z klasy VIII.

   W trakcie konkursu odbyło się szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przez ratownika z PSP z Bochni. Laureat pierwszego miejsca Wojciech Kwaśniowski będzie reprezentował naszą gminę w etapie powiatowym w Bochni . Życzymy mu sukcesów.

3 2 1
 Komisja konkursu - jak widać robi wrażenie na piszących!
4 5 6
   Krótkie szkolenie dla uczniów biorących udział w konkursie :-)
7
Zwycięzcy wraz z opiekunką !
Strony internetowe