Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

0

       Styczeń jest miesiącem, kiedy w szczególny sposób myślimy o naszych Kochanych Babciach i Drogich Dziadkach. Nasza szkoła uczciła Ich święto 30 stycznia 2019r. Licznie zgromadzonych w tym dniu gości powitała pani dyrektor Halina Pączek, życząc wszelkiej pomyślności i mile spędzonego czasu w obecności swoich wnuków. Uczniowie klas młodszych pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowali urozmaicony program artystyczny. Były wiersze , piosenki, tańce, a dzieci z klas drugich zaprezentowały humorystyczne scenki wcielając się w role swoich babć i dziadków : „ Z życia pewnej rodziny”, „ Lornetka” i zabawne skecze . Po złożeniu życzeń każdy wnuczek i wnuczka wręczyły laurki i prezenty : babciom – serduszka , a dziadkom – muszki. Na koniec swój program przedstawiły także dzieci i młodzież ze szkolnego zespołu ludowego pod kierunkiem p. Marii Dudek. Rodzice natomiast zadbali o pyszne słodkości i profesjonalną obsługę naszych gości, za co serdecznie dziękujemy. Czas uroczystości szybko upłynął w atmosferze wspomnień, wzruszeń i uśmiechów, jakie malowały się na twarzach babć i dziadków.

1 2 3
 Powitanie...
...szcownych gości ...
...rownież przez wnuków!
4 5 6
 Scenka z życia Babci i Dziadka, bo przecież dzieci wiedzą lepiej :-)
7 8 9
Dużo wierszy pełnych wdzięczności dla Babci i Dziadka !
10 11 12
 Piosenek też nie brakowało ! 
13 14 15
   A tańce do wyboru i koloru !
16 17 18
Nie można zapomnieć o prezencie prosto z małego serca!
19
   Oj ! Było na co patrzeć :-)