Szkoła z lotu ptaka
Budynek szkoły
Szkoła zimą
Boisko szkolne
Uczniowie szkoły

0

W Przeglądach Artystycznych Młodzieży Ck-art w Gdowie już od kilku lat  biorą chętnie udział nasi uzdolnieni artystycznie uczniowie, prezentując tam swój dorobek w dziedzinie plastyki,  muzyki i fotografii. Możemy się pochwalić wieloma osiągnięciami głównie w dziedzinie rysunku i malarstwa.

W X Jubileuszowym Przeglądzie  wzięło udział 7 uczniów naszej szkoły.  Koordynatorkami konkursów  były p. Teresa Białka i p. Anna  Kępa. 
        Uczeń III klasy gimnazjum Leon Steczko  zajął III miejsce w kategorii fotografika. Uznanie profesjonalnego jury zyskał cykl jego  6 fotografii  ukazujących portrety ludzi.

25 marca 2019 r. uczeń uczestniczył w uroczystym wernisażu prac plastycznych, fotograficznych, literackich połączonych z wręczeniem nagród i dyplomów. Gratulujemy Leonowi udanego debiutu i życzymy dalszych osiągnięć w tej dziedzinie sztuki.

Natomiast 27 marca 2019 r.  Jakub Kępa z klasy III gimnazjum oraz Julia Szmyd z klasy VII wzięli udział w przesłuchaniach muzycznych w CK-art w Gdowie. Jest nam bardzo miło pochwalić się  osiągnięciem  Jakuba Kępy, który zdobył wyróżnienie spośród ponad 60 uczestników w kategorii solista. Również jemu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

1 2 3
 

PPP

 

Informacja dla rodziców o warsztatach i szkoleniach organizowanych przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną w Bochni: >>> Pobierz: Szkolenia i warsztaty

 

Informacja dla rodziców dzieci 6 - cio letnich o zasadach i terminach rekrutacji do klasy pierwszej w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łąkcie Górnej znajduje się: http://zslaktagorna.pl/index.php/dokumenty/197-rekrutacja

 

Informacja dla uczniów i rodziców klas: VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum, dotycząca ogólnych zasad rekrutacji do szkół średnich.

>>> Pobierz: List Ministra Edukacji Narodowej do rodziców.

>>> Pobierz: Ulotka dotycząca ogólnych zasad rekrutacji do szkół średnich.

 

 Link do zarządzeń Kuratora Oświaty w sprawie rekrutacji do szkół średnich dla:

- Uczniów Gimnazjum: https://kuratorium.krakow.pl/zarzadzenie-nr-10-19-malopolskiego-kuratora-oswiaty-z-dnia-29-stycznia-2019-r-w-sprawie-terminow-przeprowadzania-postepowania-rekrutacyjnego-i-postepowania-uzupelniajacego-dla-absolwentow-dotychczaso/

- Uczniów Szkół Podstawowych: https://kuratorium.krakow.pl/zarzadzenie-nr-11-19-malopolskiego-kuratora-oswiaty-z-dnia-29-stycznia-2019-r-w-sprawie-terminow-przeprowadzania-postepowania-rekrutacyjnego-i-postepowania-uzupelniajacego-dla-absolwentow-szkol-pods/

 

       13 marca 2019 r. w naszej szkole gościliśmy podróżnika, pana Marcina. Spotkał się on z uczniami klas młodszych. Opowiedział o bliskich dla nas Tatrach – górach niezwykłych. W ciekawy sposób przybliżył uczniom strukturę gór, roślinność oraz zwierzęta tam zamieszkujące. Swoją opowieść wzbogacił slajdami oraz zdjęciami z wypraw. Uczniowie chętnie obejrzeli z bliska wyposażenie taternika raki i czekan. Wszyscy byli bardzo zainteresowani prezentowanym tematem i mieli dużo pytań do podróżnika.

 

1 2 3
Tatry - znamy, czy nie znamy?

 

   Uczeń klasy VIII Kacper Stokłosa został laureatem finału wojewódzkiego Plebiscytu „Sportowiec Małopolski 2018”.   W plebiscycie laureatami zostają wybrani sportowcy – juniorzy, którzy przejawiają sportowy talent i odnoszą pierwsze sukcesy. Podobnie jak w ubiegłych latach najpopularniejszych sportowców w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i każdym powiecie Małopolski wybrali kibice czytelnicy „ Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Sportowego” oraz internauci. Plebiscyt objął honorowym patronatem prof. Aleksander Tyka - rektor Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W uroczystej gali w Tarnowie w dniu 25. 02. 2019 wziął udział starosta bocheński - Adam Korta. Na co dzień oprócz nauki w Szkole Podstawowej w Łąkcie Górnej Kacper trenuje w KS Trzcina 2000. Gratulujemy Kacprowi i życzymy mu kolejnych sukcesów.

1 2 3
Kacper z nowym trofeum :-) ...
4 5 6
do bogatej kolekcji !!!